Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ismail Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ismail Elezi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ismail elezi është këngëtar. Ai merret me muzik prej vitit 2014. Ka mbaruar shkollen e mesme Gjimnazin ne Gostivar. Kendon edhe ne ahengje familjare dhe Feja e Ismailit është Musliman. Ai beson se duke e dhënë maksimumin ne Muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bajrush Berisha

Isak

Rrahman Gashi

Upss Niki

Ibush Gashi

Gjend

Seli

Mc Brati

Azy

Melache


Tags: Ismail Elezi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet