Official Video

Ismail Hysenj - Vajza Çame Qendis Shamine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2015

2015-12-10T11:02:32

Këngë e albumit:

"Çamëri Më Morri Malli"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajza Çame Qendis Shamine" kënduar nga Ismail Hysenj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ismail Hysenj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ismail Hysenj:

Më Shumë...