A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ismail Yk

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Hamm 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ismail Yk është një këngëtar i huaj i njohur. Ismail YK, also known by his full name İsmail Yurtseven, is a Turkish pop singer and composer. YK stands for Yurtseven Kardeşler, the group he was a member of at the start of his career. İsmail YK is the youngest of five, including three older brothers and one older sister. Together they comprise the music group Yurtseven Kardeşler. Yurtseven Kardeşler (literally the Yurtseven Brothers in Turkish), YK for short, was at th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Philippe

Baris Akarsu

Kubat

Nick Kamarera

Tose Proeski

Ceza

Christos Cholidis

Claude Kelly

Berksan

Mustafa Ceceli


Tags: Ismail Yk, Ismail Yurtseven

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019