Ismajl Latifi
Ismajl Latifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Ferizaj Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Gusht 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani

Biografia

BIOGRAFIA: Ismajl Latifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Ismajl Latifi lindi me 10.08.2005 ne Ferizaj. Më datë 25 Prill 2018, Ismajl Latifi publikon videoklipin "Varfëria". Më datë 6 Mars 2018, Ismajl Latifi publikon videoklipin "Nefsi Im". Muzika e këngës u punua nga Bujar Ramadani, teksti u shkrua nga Bujar Ramadani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0