Ismajl Latifi
Ismajl Latifi
Ismajl Latifi
  • Vendlindja:
  • Ferizaj Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Gusht 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Ismajl Latifi është këngëtar. Ismajl Latifi lindi me 10.08.2005 ne Ferizaj.

Më datë 25 Prill 2018, Ismajl Latifi publikon videoklipin "Varfëria".

Më datë 6 Mars 2018, Ismajl Latifi publikon videoklipin "Nefsi Im". Muzika e këngës u punua nga Bujar Ramadani, teksti u shkrua nga Bujar Ramadani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0