Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismajl Latifi - Varfëria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ah kjo skamja
shum e rand
Flak ne zemer mu ka.bah
Nuk po mundem
ball me ba
Kur femit pom
qajn me za

QDO DIT LOTI ME PIKON
N;SOFER SKEMI QKA.ME.NGRAN
BARKUN UN KUR
PO E NGOM
kjo varferi Hallin e Shton

Ja Allah Ti Ke Rrahmet
Robit tand riskun ja jep
Na.ndihmo Ja rabi
Furnizimi vjen nga ti


Ky tekst u dërgua nga Ismajl latifi

Ismajl Latifi - Varfëria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Varfëria".
3. Video është e këngës "Varfëria", por nuk këndohet nga Ismajl Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0