Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ismajl Rexha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ismajl Rexha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 6 Prill 2017, Ismajl Rexha publikon videoklipin "Bani T'fala"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

HI TI

Bashkimi

Buqe Shira

Adem Tahiri

Vedat Gashi

Valon Selimi

Shpend Kerleshi (Pena)

Alban Bala

Artan Rexha

Bekim Ademaj

Tags: Ismajl Rexha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet