Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismajl Rexha - S'mundem Me U Nda  (Feat. Albina Burrniku)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2019

2019-04-24T17:01:22+00:00E di që e kam tepruar
Shumë herë falje t’kam kërkuar
Me një fjalë e ula vetën
S’kam lanë vend për herën tjetër

Edhe pse këtë zemrën time
S’ka pas ditë që s’ma ke thy
S’muj me mbajt inati unë me ty

E pranoj që
Fajtor isha dhe i tillë kam mbet

Po shpresoj që
Tani je penduar me t’vertetë

Ref:
Jo, prej teje s’mundem me u nda
Kisha vdekë ty mos me t’pa
Dije që s’i hapi sytë
Po s’më thirri zani yt


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet