A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ismet Bexheti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  96
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ismet Bexheti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ismet Behgjeti është nje nga këngëtar i njohur ne mbarë trevat shqiptare i lindur ne Kumanovë, dhe ka 12 vite që jeton në Prishtinë. Ai është i martuar dhe ka dy djem dhe një vajzë. Në Qershor 2003, Ismet Bexheti merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Te Pres Yll I Mengjesit". Më datë 21 Prill 2012, Gold AG & Ismet Bexheti publikojnë videoklipin "Komandant". Më datë 31 Maj 2012, Ismet Bexheti publikon videoklipin "Balada E Nenes". Në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Moj Fisnike (2012)

Shpirti S'plaket Kurrë


» Dërgo Një Këngë »

Balada E Nenes


Artistë Të Ngjashëm:

Xhemil Saliu

Kadri Ismajli

Hajredin Gjeta

Brahim Qetaj

Gjeto Luca

Riza Selimi

Xuxi

BB Poqi

Xheki

Agim Gerguri


Tags: Ismet Behgjeti, Ismet Bexheti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019