Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Bexheti - Kamer Loshi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kamer losh hej kamer sejdija dil perjasht po't thrret hafija kamer loshi nder ka dale naqallnik mos kjofsha fale gjuj me topa e qitja tymin jam shqiptar joooooooo s'mteremet syni naqallnik mor kofsh o i zije plumi nball sot sa t paska hije kamer loshi o tuj ndrru jete hiq per vdekje thot se kam derte jo per vdekje thot se kam derte zullumqarin jav kam hjeke tek len dilli o preron hanaaaaa oooooooooh kamer loshooooooooo jo mor nuk ban nana o heeeeeeeeeeeej


Ismet Bexheti - Kamer Loshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kamer Loshi".
3. Video është e këngës "Kamer Loshi", por nuk këndohet nga Ismet Bexheti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Bexheti:


Komente 0