Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Bogujevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  11
Ka ndërruar jetë më 13-05-2021  
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
BIOGRAFIA: Ismet Bogujevci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më 13 Maj 2021, është ndarë nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Bogujevci. Lajmi është bërë i ditur nga djali i tij, përmes një postimi në rrjete sociale. “Ju njoftojmë gjithë familjes dhe miqësisë se sot më 13 maj ndërroi jetë më i shtrenjti ynë, kaluam shumë sfida bashkë babë pusho në paqe me tingujt e muzikës tënde që kurrë nuk do të shuhen. Për varrimin iu njoftojmë në vijim”, ka shkruar Rigon Bogujevci në postimin e publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ismet Bogujevci, Ismet Bugujevci

Komente 0