Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ismet Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ismet Demaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 23 Mars 2009, Ismet Demaj publikon videoklipin "Isa Beg Po T Thrret Nana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Paulin Pervathi

Lekë Duhoni

Besim Avdyli

Daut Zenku

Musa Dauti

Agim Baftjari

Rrahman Pagarusha

Nebih Dauti

Nebi Halili

Isa Veliu


Tags: Ismet Demaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet