TEKSTESHQIP

Ismet & Shpetim Gashi
Këngë Për Sinan Dhe Ali Jasharin
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Këngë Për Sinan Dhe Ali Jasharin" kënduar nga Ismet & Shpetim Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Këngë Për Sinan Dhe Ali Jasharin".
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj ky materiali muzikor është sjellë në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar këndshëm me videoklip, për video produksionin e të cilit është kujdesur Oneditor. Videoklipi u publikua me datë 16 Shkurt 2024. Autor i muzikës dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Shpeta Sound, teksa kënga vjen me tekst nga Adem Gashi.