Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ismet Shabani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 14 Shtator 2014, Ismet Shabani publikon videoklipin "Jetim". Më datë 6 Prill 2018, Erduan Hiseni & Ismet Shabani publikojnë videoklipin "Ti A Je Pishman". Muzika e këngës u punua nga Hazbi Thera, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Më datë 1 Nëntor 2019, Ismet Shabani & Shefqet Rustemi publikojnë videoklipin "O Fjal E Allahut". Më datë 10 Maj 2020, Ismet Shabani publikon videoklipin "Aroma E Ramazanit", në bashkëpunim...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nexhip Xhaferi

Murtez Xhaferi

Orhan Regjepi

Riad Sulimani

Gazmend Hyda

Egzon Abazi

Avdush Krosa

Shpend Limani

Sedat Beqiri

Naim Qukiqi

Tags: Ismet Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet