Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Isniqemal Laci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tearcë 
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Isniqemal Laci është një këngëtar i njohur. I lindur ne fshatin Tearc te Tetoves, shkollen fillore e kreu ne fshat, kurse shkollen e mesme e kreu ne Tetove. Me muzik merret qysh ne shkollen fillore. Me folklor dhe muzike ne pergjithesi jane marre babai dhe gjyshi, te cilet kane kenduar pa instrumente. Merr pjese ne festivale dhe dasma, si dhe neper shoqri artistike shka teuta tearcë si dhe neper incizime neper tev lokale si ne top estrada ne tv koha si dhe ne vitet 80 ne tv shkupit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alush Hamiti

Refet Asani

Hidaver Osmani

Bexhet Jagodini

Agron Maqellara

Hajrulla Emini

Thoma Mahilaj

Florent Nushi

Dardan Shkreli

Xhevair Akulli


Tags: Isniqemal Laci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet