Më mbaj mend (për 1 muaj)

Istref Zaraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Istref Zaraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 23 Janar 2010, Istref Zaraj publikon videoklipin "Shtat Selvia Ime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Prek Mrishaj

Xhelal Juka

Gjin Dona

Lekë Dedvukaj

Gezim Zefi

Rrok Gjergji

Perlat Sheqeri

Fran Vulaj

Adem Barbullushi

Tags: Istref Zaraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet