A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Therande 
  • Age:
  • 59
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Isuf Hoxha is a writer. Eshte i martuar dhe ka dy vajza e nje djale. I burgosur prej viteve 1983-1986. Ka studiur ekonomik dhe metematike, por per shkak te burgosjes nuk i ka perfunduar....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Shaban Abazi

Fatmir Çitaku

Sotiraq Naci

Vahit Nasufi

Arqile Garo

Kasam Shaqirvela

Matt K

Orhan Dauti

Shaban S Shabani

Endri Nazarko


Tags: Isuf Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019