Isuf Lani
Isuf Lani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Isuf Lani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 30 Korrik 2020, Isuf Lani publikon videoklipin "Me Fal Ti Oj Nana Ime". Më datë 17 Tetor 2020, Isuf Lani publikon videoklipin "Ruje Dinin More Vlla". Më datë 23 Mars 2021, Isuf Lani publikon videoklipin "O Babe Mos Na Le". Më datë 7 Maj 2021, Isuf Lani & Asan Asani publikojnë videoklipin "Bajrami Pa Nënën". Më datë 21 Nëntor 2021, Isuf Lani publikon videoklipin "Ah Dunja". Më datë 3 Qershor 2022, Isuf Lani publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0