A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Iva Aliko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  59
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Iva Aliko është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Iva Aliko është një vajzë nga Tirana, që po kërkon të hyjë në rrugën e muzikës. Është e hapur për të folur për gjithçka i ndodh në jetën e saj të ekspozuar tshme, pasi dëshiron të bëjë karrierë si showgirl. Iva e ka nisur me modën, baletin, prezantimin dhe po investon për të çarë në muzikë. Më format e trupit ajo përballet sa me ngacmimet aq edhe me dyshimin e të tjerëve. Në Janar 2016, Iva Aliko merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Qysh E ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keisi

Klaudia D.

Dea Rifati

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Elma

Verona Berisha

Enia

Matilda Mati

Qendresa Ibishi

Ayssel Kristuli


Tags: Iva Aliko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019