A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Keidran Jones
  • Vendlindja:
  • Tortola, British Virgin Islands
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Iyaz është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Keidran Jones, better known by his stage name Iyaz, is a British Virgin Islands singer-songwriter and dancer, signed with the record label Beluga Heights Records. He is known for his singles "Replay", "Solo" and "Pretty Girls". He released his debut album Replay in 2010. Iyaz was born in 1987 to a musical family. He grew up in Tortola in the British Virgin Islands. Iyaz studied digital recording at New England Institute of Technology. "Island ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mika

Edward Maya

Taio Cruz

Ron Pope

Jason Derulo

Stromae

Faydee

Passenger

Ed Sheeran

James Arthur


Tags: Iyaz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019