Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Izzzzzi

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Arlind Haberi
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Izzzzzi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai menagjohet nga Fole Publishing. Më datë 15 Dhjetor 2018, IZZZZZI publikoj këngën e tij të parë "KUJDES". Më datë 20 Prill 2019, RUFE & IZZZZZI publikojnë videoklipin "Fire". Më datë 29 Dhjetor 2019, Izzzzzi & Rufe publikojnë videoklipin "My Boy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elisjano

Gavo

Mc Kristi

Enemy

Lekssi

Lil One

Hudra Aka Problemi

Don E-C

Dizony

Flory


Tags: Izzzzzi, Arlind Haberi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet