A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: J Albz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Korrik 2019, J Albz publikon videoklipin "I Keep It". Më datë 4 Tetor 2019, J Albz publikon videoklipin "The One"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

MMG Babloki

Gjaksori

Sllimi

Llonkku

P-Life

Lil Erdi

Bcrazy

Art

Doni


Tags: J Albz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019