Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19
  • Emri i Vërtetë:
  • Jeton Gashi
  • Vendlindja:
  • Shkozet 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: J Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Jeton Gashi, i njohur me emrin e artit J Gashi, eshte nje kengetar me origjine Kosovare por jeton ne Durres. Eshte CEO i Lumination Studio, ku prodhon dhe kenget e tij. Ndodh që edhe një arbitër futbolli ka dëshirë për të kënduar. Në vitin 2014, Jeton Gashi merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Në Shtator 2016, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Sexy Girl". Në Tetor 2018, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Anxhelo Koci

Shkelqim Berberi

Stanaj

Uki Latifi

Seven Saraqi

Glenis Dume

Elis Nova

Deklan

Domeniko

Desti Musta


Tags: J Gashi, Jeton Gashi

Krijo Një Kartolinë