Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jachki

Tags: Jachki, Arian Kosumi, Jacki

Jachki është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Reperi Arian Kosumi, i njohur si Jachki, vjen me një bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Naser Berisha me 29 Gusht 2016. Kënga mban titullin “Veni jem” dhe është një duet interesant ndërmjet një rep-artisti dhe një rokeri. Për realizimin e këtij projekti dy këngëtarët kanë punuar me producentin Floriant Salihu, i cili ka bërë muzikën. Jachki dhe Naser Berisha janë kujdesur për tekstin, kurse temë e këngës janë pakënaqësitë e popullit, ka thën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017