A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jana Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jana Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Jana Shala merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Si Një Melodi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Argjira Selimi

Zana Tahiri

Dea Dibra

Linesa Ukshini

Vivian Kokeri

Albina Sinani

Endi Halimi

Erika Ahmeti

Tuana Bushi

Vesa Morina


Tags: Jana Shala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019