Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jango Tonny

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Jango Tonny është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. JanGo jeton ne Turqi. Aktualisht eshte student dhe Reper....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

KOG

Real K

Hustle5k

Dashi

Mr.Don

Az-M

1ky

Alb-G

Mad Boy

Brave-L

Tags: Jango Tonny, Gjang0o, Gjang0


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet