Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Jani Duri është një shkrimtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Kadrush Radogoshi

Brahim Avdyli

Leo Gjata

Vaso Dushi

Dhimiter Nica

Musa Vyshka

Daniel Gazulli

Imri Trena

Ilirjan Zhupa

Skënder Rusi

Tags: Jani Duri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet