Më mbaj mend (për 1 muaj)

Janina Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 11 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Janina Mustafa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Fillet e para te muzikes i filloi ne grupin Xixellonjat te Prof. Drita Rudi Merret edhe me aktrim dhe ka interpretuar ne serialin "Lezeti i Pleqve". Në Gusht 2016, Janina Mustafa merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Ne Harten E Madhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hana Orllati

Rita Daklani

Eanda Nishevci

Urtina Ramadani

Anisa Hoda

Finesa Sadiku

Treva Riza

Sara Mulliqi

Arsa Dervishi

Stina Shala

Tags: Janina Mustafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet