Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jaro - Lambo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

REF.:
Jeten e shpejt sikur lambo
qa bohet let tbohet kujna poja nin bro
paret i kom Konto
kena shum secrete po ti nuk i din jo

Secret mas secreti
mas meje krejt qyteti
lekin gjith e njeki
t’hup idenditeti
JARO o shteti hekrin gjith me veti

vay vay vay JARO ta bon bye bye
vay vay vay conection International ay ay ay

REF.:
Jeten e shpejt sikur lambo
qa bohet let tbohet kujna poja nin bro
paret i kom Konto
kena shum secrete po ti nuk i din jo

Tasht krejt e din ja shtina lojes fllaken me Gasolin
Dubai po kthena prap Prishtine
kush jom une JARO krejt e din

Money Money jom tu njeh
qfar jeta o kjo its okej
Money Money jom tu njeh
qfar jeta o kjo its okej

REF.:
Jeten e shpejt sikur lambo
qa bohet let tbohet kujna poja nin bro
paret i kom Konto
kena shum secrete po ti nuk i din jon
Jaro
Publikimi: 25/11/2018
Teksti: Jaro
Video Produksioni: XL Films


Jaro - Lambo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lambo".
3. Video është e këngës "Lambo", por nuk këndohet nga Jaro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0