Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jashar Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  57
 • Vendlindja:
 • Drenas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jashar Hoxha është një këngëtar i njohur. Jashar Hoxha është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, njekohesisht AutoDidakt. Jashar Hoxha siç është I njohur për publikun jeton ne Drenas dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar Kosovarë. Në skenën Kosovare u paraqit fillimisht si këngëtar ku lansoi Kengen e tij te pare te titulluar" ME KANE THEN ". E nisi shumë mirë karrierën e tij si këngëtar në festivale duke mos anashkaluar pothuajse asnjë festival të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

31 🔥Live (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muaad

Besart Halimi

Tin (Boletin Musa)

Kasso

Trim Jakupi

Krayzie Xia

Shqipran Maliqi

Big Boy Niti

Ron Rexhi

Napoleon

Tags: Jashar Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet