TEKSTESHQIP

Jashar Hoxha
Zemren Time
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Time" kënduar nga Jashar Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me tekst të shkruar nga vetë artisti.