TEKSTESHQIP

Jashar Hoxha
Lotet Ne Sy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotet Ne Sy" kënduar nga Jashar Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.