Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Jasmin është një këngëtar. Jeton ne Diber (Diber e Madhe) Maqedoni dhe ka marr pjese ne disa festivale. Në Maj 2008, Jasmin merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Do Te Te Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elvin A.K.A Mbreti

A Loc

Tonny-D

Dj Bungi

Backy

B-Ullet

8kg

Act

Liliros

Ridi

Tags: Jasmin


Komente mbi këtë artist