Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jasmina Dervishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  77
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Jasmina Dervishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Talenti i saj është i trashëguar nga babai, i cili ka studiuar për kanto. Ajo është angazhuar në aktivitete muzikore që në moshën 7-vjeçare dhe ëndërron të bëhet këngëtare. Pasioni tjetër i saj është piktura. Jasmina i do shumë kafshët dhe ka një qen. Në Qershor 2016, Jasmina Dervishi merr pjesë në JESC 2016 me këngën "Portat E Gëzimit". Në vitin 2018, Jasmina Dervishi merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alisia Bajrami

Olivja Jaupaj

Desila Myftaraj

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Alina Jani

Klaudia Thartori

Sidorela Hasa

Patris Kacuri

Eda Muça

Tags: Jasmina Dervishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet