Jasmina Hako
Jasmina Hako

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Firenze Itali
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 21 Janar 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori

Biografia

BIOGRAFIA: Jasmina Hako është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ndoqi katër vjet shkollë fillore "G. Mameli" në Firence e me pas shkollën fillore "Pjetër Budi" në Tiranë. Hobi i saj është muzika e gjuhëve të huaja. Këndon prej 5 vitesh. Ajo ka marrë pjesë në disa festivale dhe ka arritur përherë të marrë me vete çmime të rëndësishme. Këngëtarja e saj e preferuar është Ariana Grande. Jasmina gjithashtu pëlqen të publikojë në platforma online, si YouTube, këngë të kënduara nga ajo. Ajo fitoi vendin e parë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0