Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmina Sahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jasmina Sahiti është një këngëtare e njohur. E lindur ne Kosovë, por shkollën e kreu në Zvicër. Jasmina Sahiti merr pjesë në SHKA Mërgimi, që u formua në fund të viteve '80 nga babai i saj. Jasmina Sahiti merr pjesë ne koncerte dhe konkurse të ndryshme në Zvicër. Në vitin 2004, Jasmina shoqërohet me grupin SHKA Ilirët nga Lausanne e Zvicrës dhe merr pjesë në festivalin e Gjirokastrës. Më datë 29 Mars 2014, Jasmina Sahiti publikon videoklipin "Si Në Harrem", në bashkëpunim me Big Style....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leonida Marjakaj

Fitore Gjonbalaj

Linda Mirena

Egzona Krasniqi

Ema Bytyqi

Teuta Blaka

Elida Kryeziu

Fjolla Krasniqi

Drenusha Latifi

Valentina Ajdari

Tags: Jasmina Sahiti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet