Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehó

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Jehó është një festival muzikor e njohur. Jehó është një festival kënge, kushdo artist ose grup që ka një këngë të kompozuar dhe të pa publikuar më parë mund të marrë pjesë. Festivali është konceptuar të jetë një pasqyrim i muzikës që bëhet sot me rrymat e reja: HIP HOP, RNB, DANCE HALL, AFROBEAT, REGATONE, të cilat janë rrymat më në “TREND” sot dhe janë shumë prezente në rrjetet sociale si FACEBOOK, INSTAGRAM, SNAPCHAT. Performancat e artisteve janë konceptuar si një mix midis këngës, b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Jehó, Jeho

Komente 0