Jehó
Jehó
Jehó
  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Jehó është festival muzikor e njohur. Jehó është një festival kënge, kushdo artist ose grup që ka një këngë të kompozuar dhe të pa publikuar më parë mund të marrë pjesë. Festivali është konceptuar të jetë një pasqyrim i muzikës që bëhet sot me rrymat e reja: HIP HOP, RNB, DANCE HALL, AFROBEAT, REGATONE, të cilat janë rrymat më në “TREND” sot dhe janë shumë prezente në rrjetet sociale si FACEBOOK, INSTAGRAM, SNAPCHAT. Performancat e artisteve janë konceptuar si një mix midis këngës, baletit dhe imazhit që transmetohet në Led Wall për ta bëre jo thjeshtë një “GARË” muzike po dhe “STILI”.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0