A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  2.2 / Votes cast:  5
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Jehona is a very famous recording studio and video production. Produksioni Jehona vjen nga Tetova. Merren me Xhirime Me Kamera Dhe Staf Profesional:Video Klipe,Shpica,Reklama Për TV etj. Janë një staf mjaft profesional dhe të gjitha prodhimet nga ky produksion janë pëlqyer mjaft shumë në të gjitha trevat shqiptare. Në vitin 2015, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Bella, Bella". Në vitin 2016, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Ta Ha Zemrën"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Official

Webiste

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Rec Production

Tomato

Dea

Albanota

Fabrika

Albeni

Fadil Veseli Production

Power Production

Framein Production

Beni Kerçove


Tags: Jehona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019