Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jehona Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Jehona Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agnesa Breçani

Vlora Dugolli

Besnike Berdynaj

Mirsada Krasniqi

Hajrie Abazi

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Alba Loxha

Ada Hoxha

Jona

Tags: Jehona Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet