Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Gashi
Krijime letrare (17)
Biografia
Foto (1)
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Doberdol 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Jehona Gashi është një poete. U lind në Doberdol te Komunes se Klines. Për nënte vite ndoqi mesimet ne shkollen fillore “ Ali Krasniqi “ në Ujmirë. Jehona e do shum librin, kurse poezia tashme eshte bere shoqja me e mirë e saj. Ka Filluar te shkruaj qe ne klasa e V. Ishte antare e grupit letrar te shkolles. Poezit e veta i ka lexuar ne shumë aktivitete shkollore dhe programe te ndryshme per femij. “E dua shumë poezin, sepse ajo del nga thellsia e shpirtit tim. Del, sepse esht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Jehona Gashi

Komente 0