Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sadriaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Jehona Sadriaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Jehona Sadriaj publikon albumin "Kenge Dasmash 2018". Në vitin 2019, Jehona Sadriaj publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)

☆☆☆☆☆

Kenge Dasmash 2018 (2018)

★★☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besa Bytyqi

Donna

Eanda Nishevci

Blinera Jashanica

Sara Mulliqi

Urtina Ramadani

Arbenita Arifi

Atletika Morina (Tika Dance)

Janina Mustafa

Kaltrina Delija

Tags: Jehona Sadriaj, Jehona Sadriu


Komente mbi këtë artist