Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sadriaj
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jehona Sadriaj është këngëtare. Në vitin 2018, Jehona Sadriaj publikon albumin "Kenge Dasmash 2018".

Në vitin 2019, Jehona Sadriaj publikon albumin "Live 2019".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist