Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sadriaj - Thojke Vllau Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2018"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2017

2017-12-01T22:28:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thojke Vllau Jone" kënduar nga Jehona Sadriaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jehona Sadriaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sadriaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet