Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Jehona Sopi - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

2 🔥

20/12/2006

2006-12-20T11:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Emocion"
Sonte

Ti me vjen sonte
dhe nuk me ze gjumi
ku eshte gezimi
ku shkoj ku humbi

Prape me vjen sonte
dhe nuk me ze gjumi
ku eshte gezimi
ku shkoj ku humbi

Sikur une e parandjeja thelle ne zemer
sikur ne endere me rrefeve ke nje femer
sikur doja vetes kurrre mos ti besoja
dhe kete enderr kurre per jete mos ta kujtoja.

Sonte eja merem
dhembjen nga une nxjerre
sonte kthemi mua vitet qe m'kan shkuar
sonte po rri vetem e ti me nje tjeter
e ne syte e mi bie bie shi.


Ky tekst u dërgua nga imi aurora imi
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet