A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jencarlos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Jencarlos Canela
  • Vendlindja:
  • Miami 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Jencarlos është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jencarlos Canela is an American actor and award-winning singer-songwriting musician. Canela was born in Miami, Florida, to Cuban parents, Lisette and Heriberto Canela. He is the older brother of actor Jason Canela, and they also have two older siblings. Jencarlos is known worldwide for his three internationally renowned telenovelas. Jencarlos was the protagonist as Ángel Salvador in the telenovela Más Sabe el Diablo that was recorded during th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ott Lepland

Diego Gonzales

Pablo Alboran

Christopher Uckermann

Alvaro Soler

J. Balvin

Pietro Lombardi

Ido Tatlises

Alexander Rybak

Kygo


Tags: Jencarlos, Jencarlos Canela, Jeancarlos Canela, Jen Carlos

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019