Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jennette Mccurdy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
 • Emri i Vërtetë:
 • Jennette Michelle Faye Mccurdy
 • Vendlindja:
 • Long Beach, California 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Jennette Mccurdy është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jennette Michelle Faye McCurdy is an American actress, producer, screenwriter, and singer-songwriter. She is known for her role as Sam Puckett on the Nickelodeon sitcom iCarly and its spin-off series Sam & Cat. She has also appeared in a number of television series, including Victorious, Zoey 101, True Jackson, VP, Malcolm in the Middle, and Lincoln Heights. She is currently producing, writing, and starring in her online series What's Next for Sa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Miranda Cosgrove

Feride Hilal Akın

Eleftheria Eleftheriou

Brenda Asnicar

Serenay Sarikaya

Floricienta

Natalia Oreiro

Valerie Morales

Elena Ristevska

Marger


Tags: Jennette Mccurdy

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet