A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jennifer Lopez

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  76
  • Emri i Vërtetë:
  • Jennifer Lynn Lopez
  • Vendlindja:
  • New York 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Jennifer Lopez është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jennifer Lynn Lopez është një aktore, këngëtare, producente, kërcimtare dhe stiliste mode amerikane. Ajo është një nga njerëzit më të pasur në Hollywood dhe ka prejardhje nga Amerika Latine. Sipas Forbes dhe sipas revistës People, Jennifer Lopez është një nga 100 njerëzit me influencë në botë. Eshte fëmijë e prindërve porto-Rikan, Guadalupe Rodriguez (një edukatore fëmijësh) dhe David Lopez (specialist kompjuterash). Martesa e saj e parë is...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Julieta Venegas

Lara Fabian

Thalia

Paulina Rubio

Dido

Celine Dion

Mariah Carey

Kelly Clarkson

Maria Mena

Hadise


Tags: Jennifer Lopez

Jennifer Lopez në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019