Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Dear Ben Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I just can't control myself
Can't be with no one else
it seems I'm addicted to the way yo like to touch me
I don't think they understand
Why I love at your command
From the words you speak so deep
Our bodies meet, I have to have you

I love you you're perfect
A manifestation of my dreams
You make my body feel
About a million different things

I thins God made you for me
A mix of passion and fidelity
Baby you're so complete
I write this song to let you know
That you will always be
To me, my lost, my love, my man, my child, my friend and my king
I love you're perfect A manifestation of my dreams
You make my body feel
About a million different things
there's no way I'd leave you
It's just not a reality
Sometimes I feel like I'm
Living in a fantasy.Nuk kemi video për këtë këngë.
Jennifer Lopez - Dear Ben
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dear Ben".
3. Video është e këngës "Dear Ben", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0