Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Una Noche Mas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Como te sone. yo te imagine
seduciendome despacio
tuya me sentir, todo te lo di
y hasta el alma me has robado
yo nunca pense que pudiera querer
con esta pasion que me quema la piel
volar por tuo cuerpo es el cielo tocar
quero contigo llegar

-- Coro--
Una noche mas, oh oh
quisiera inventar nuestro amor
una noche mas, oh oh oh
sentir junto a ti el pasion
una noche mas, oh oh oh

Necesito mas de lo que me das
todo ya no es suficiente
me deje llevar por un beso mas
yo estoy presa para siempre
mi vida no tuyo sentido sin ti
vivir de ilusiones fue igual que morir
en otras caricias no pude encontrar
todo el amor que me das

REPETIR EL CORO 2x

OH OH OH.........

Mi vida no tuvo sentido sin ti
vivir de ilusiones fue igual que morir
en otras caricias no pude encontrar
todo el amor que me das


Jennifer Lopez - Una Noche Mas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Una Noche Mas".
3. Video është e këngës "Una Noche Mas", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0